ثبت غار پراو در فهرست آثار ملی

پیشنهاد ثبت عمیق ترین غار کشور در فهرست آثار ملی را نخستین بار دیده بان کوهستان داد (کپی نامه های مربوط موجود است). به هرحال ، سازمان محیط زیست تصمیم گرفته است که این غار باارزش را ثبت ملی کند ؛ جای خوشوقتی است و خبر را می توانید در خبرگزاری فارس بخوانید .

/ 2 نظر / 4 بازدید
الوندي-ديارالوند

ضمن خرسندي از اين خبر 1-خيلي از آثار ثبت ملي شده اند و متاسفانه تفاوت آشكاري با گمنامي شان نكرده اند. 2- در خصوص پامي كه با حسن نظر در وبلاگ مبني بر آثار نقاشي ... گذاشته بوديد دوست عزيز: همانطور كه در برنامه تلويزيونيتون فرموديد(بخشي شو امروز 17شهريور ديدم-30ثانيه گلچين ار برنامه روز قبل )وقتي كلي نخاله ريختند صحبت از ته سيگار معني و جايگاه اصلي رو نداره اين نقاشيها چون با زغال كشيده شده بود با يه سطل آب محو ميشه شبيه خيلي از تصميمات دولتيها در حفظ محيط زيست[!]-نسبت به اونايي كه كتيبه نويسي [!]آسيب جدي حساب نميشه.فكر ميكنم موافق حرف بنده باشي. شما هم تندرست باشيد.

عباس محمدی

دیروز که از استودیو بیرون آمدم ، با خودم فکر کردم که ممکن است آن حرف من ( که وقتی کوه را با بولدوزر خراب می کنند ، صحبت از یک کیسه نایلون ممکن است خنده دار به نظر آید ) شاید بدآموزی داشته باشد ! به هر حال ، آن یک لغزش گفتاری بود و من معتقدم که حتی اگر کوهی از زباله و نخاله در طبیعت دیدیم ، نباید آشغال خودمان را رها کنیم . آن نقاشی ها اگر محدود به یک نقطه باشد و فقط با زغال کشیده شده باشد ، به نظر زیبا و قابل قبول می آید .