دوم اردیبهشت ، روز زمین پاک

فراخوان برای پاک سازی کوهستان

دوستان کوه نورد ،

از شما درخواست داریم در روزهای  پنج شنبه و جمعه 3 و 4 اردیبهشت ، به مناسبت روز زمین پاک ، دست کم دو ساعت از وقت برنامه ی کوه نوردی خودتان را به پاک سازی بخشی از یک مسیر ، گوشه ای از یک درختزار ، حاشیه ی یک رودخانه ، یا اطراف یک چشمه اختصاص دهید . 

در  مورد ضرورت حفاظت از محیط کوهستان ، با کوه پیمایان سخن بگویید . با  شهرداری ها ، شوراهای شهر ، و اداره های محیط زیست ، تماس بگیرید و از امکانات آن ها برای پاک سازی و اطلاع رسانی همگانی استفاده کنید . سعی کنید پیام های خود و گزارش فعالیت هایتان را از طریق رسانه ها به گوش همگان برسانید .

و دیگر این که برای ناامید نشدن ، شاید بد نباشد که مطلب پارسال ما را به همین مناسبت ، با عنوان « چگونه می توان نا امید نشد ؟!»  در اینجا بخوانید !

/ 3 نظر / 11 بازدید
اس ام اس

وبلاگت واقعا خوبه دمت گرم اگه هر روز مطلب بزاری ممنونت میشم راستی پیش منم بیا[گل] میخواستم بدونم که اگه تبادل لینک میکنید من رو با نام اس ام اس لینک کنید بعد خبرم کنید تا منم شما رو با هر نامی که خواستید لینکتون کنم

متین فر

درودبرشما.برنامه بسیارمفیدی است وبه حق نقش بزرگی درکمک به پاکسازی محیط زیست وآلودگی منظرخواهدداشت.مانیزبااین حرکت همراه خواهیم شد. پاینده وسبزباشید.[گل]