همایش ایرانیان و صعودهای برون مرزی

کوه نوشت

 اولین جلسه‌ی هسته‌ی مشورتی و راهبردی همایش «ایرانیان و صعودهای برون مرزی؛ تجربه‌ها، چالش‌ها، افق‌ها» در روز 15 شهریور برگزار شد.

 پیرو برنامه‌ریزی صورت گرفته، و به دلیل ضرورت‌ برگزاری همایشی در حوزه‌ی صعودهای برون مرزی، معطوف به هم‌اندیشی و بهره‌برداری‌های عمومی در این عرصه، اولین جلسه‌ی هسته‌ی مشورتی و راهبردی این همایش با حضور تنی چند از افراد با تجربه، صاحب‌نظران و دست‌اندرکاران، در محل فدراسیون برگزار شد و محورهای مختلف همایش مذکور، زمان و نحوه‌ی برگزاری آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 اعضای حاضر در اولین جلسه عبارت بودند از: محمود شعاعی، دکتر علی‌رضا بهپور (دبیر همایش)، عباس‌محمدی، رضازارعی، هادی صابری، محمد نصیری، حسین رضایی، پروانه کاظمی و لیلا بهرامی. هم‌چنین کاوه کاشفی و پوریا پرچمی هم دعوت شده بودند که در این جلسه‌ حضور نداشتند.

 شایان ذکر است: به زودی زمان برگزاری، محورها و فراخوان مشارکت عمومی این همایش اعلام خواهد شد.

 

/ 9 نظر / 78 بازدید
امین معین

[گل]

رضا نظام دوست

اوووه لا لا! حسین رضایی! محمد نصیری! هادی صابری! لیلا بهرامی! عباس آقا! قربان آن همه تعامل و نرمش شما بگردم من! آخر برادر من عزیز من! فدارسیونی که در خلوت و جلوت نه شما را نه انجمن کوهنوردان را و نه تعامل و مشارکت را در کارها می پذیرد و قبول دارد و اعضای جلسه ی "هسته‌ی مشورتی و راهبردی" اش در مورد هیمالیا نوردی این افراد هستند، آخر با کدام سیاست شما هم در آن حضور به هم می رسانی؟؟؟؟؟؟ آخر این کدام تصویری است که شما در "خشت خام" این هم اندیشی ها و "هسته های مشورتی" (حالم از این تعابیر قلمبه ی حسین رضایی برای جلسات دو نفر و نصفی فدراسیونش به هم می خورد!) می بینی ، که ما در آینه ی عملکرد فدراسیون نمی بینیم؟؟؟؟؟؟؟ کدام؟ خواهش می کنم برای ما با آن بیان فصیح تان روشن کنید! مزید امنتان و سپاس!

رضا نظام دوست

محض یادآوری ، آن شب که در حیاط مصفای منزل شما "جلسه ی راهبردی و مشروتی" (!) به دعوت آقای بابازاده تشکیل شد، شما در نهایت با آقای ثابتیان تصمیم گرفتید که پشت این پیر کوهنوردی را خالی کنید و او و پرونده اش را به خود وا گذارید! چرا که به قول خودتان صلاح ندانستید بخاطر حرفهای یکنفر با شاخ گاو در بیفتید! ... حالا که شاخ گاو مربوطه شکم تان را دریده چرا ؟؟؟؟ متاسففففففففففففففففف!!

رضا نظام دوست

عجب!!!! این که شد عذر بدتر از گناه تصدقت! کاش لااقل شان خودتان و شان کوهنوردی مستقل را به خاطر منفعتی برای خودتان یا کسی و کسانی پایین می آوردید و ارزان می فروختید! باز دل آدم نمی سوخت!

ضرابیان

عباس جان! یواش یواش شما هم دارید مانند مدیران محترم نظام می شوید که همه را دشمن می بینند! با وجودی که می دانم حضور شما در هیات کذایی از باب تعامل، دوراندیشی و درجهت کمک به انجمن بوده است ولی با نظر دوست عزیز شما، موافقم. چگونه است که انجمن را تعطیل کردند وحالا دارند همایش های مردمی! برگزار می کنند؟ حاضرنشدن جناب کاشفی درجلسه، اگر به دلیل مسافرت و بیماری، نبوده باشد، قابل تقدیر است.

برج سینا!

http://boorjsina.persianblog.ir/post/306/

خلیل

عباس اقا یعنی انگار نه انگار که نه انگار!!!

عباس محمدی

فدراسیون هم مانند دیگر بخش های مملکت، ارث پدری این مدیر و آن مدیر نیست؛ ما می توانیم با حضور در آن به تغییر و اصلاح نگرش ها کمک کنیم. از کناره گیری و غرولند چیزی حاصل می شود؟!

کوشان مهران

ای بابا بقول معروف ماست ماست کنگر ماست شمسی مال حاج آقاست!!!