پایان نمایشگاه عکس دماوند

 

مراسم پایانی نمایشگاه عکس چشم اندازهای دماوند

 

در ساعت 7 بعد از ظهر بیستم تیر ، مراسم پایانی نمایشگاه عکس چشم اندازهای دماوند که از روز سیزدهم تیر در فرهنگسرای نیاوران برپا بود ، در محل گالری شماره ی 2 فرهنگسرا اجرا شد . در این مراسم ، بیشتر عکاسانی که برای نمایشگاه عکس فرستاده بودند ، تنی چند از اعضای هیات مدیره و اعضای « کانون تصویرگران کوهستان » انجمن ، و شماری از بازدیدکنندگان نمایشگاه شرکت داشتند .

سه عکس برگزیده ی نمایشگاه که انتخاب نهایی آن ها را بهمن جلالی ، عکاس بنام و مدرس عکاسی ، انجام داده بود ، در این مراسم معرفی شد . این عکس ها  متعلق به حمید نبوی ، پیمان خلف بیگی ، و محمد بهرامی بود .

عباس محمدی ، رییس هیات مدیره ی انجمن ، با تشکر از حاضران در مراسم و همه ی کسانی که برای نمایشگاه عکس فرستاده بودند ، گفت که 35 هنرمند عکاس ، درحدود 110 عکس برای نمایشگاه فرستاده بودند که از میان آن ها ، 40 اثر با انتخاب بهمن جلالی ، مسعود خدادادی مترجم زاده ( مدرس عکاسی دانشگاه آزاد ) ،  عباس جعفری ، سورن سپانیان و شکور لطفی در نمایشگاه به نمایش درآمد و در نهایت ، سه عکس به انتخاب بهمن جلالی به عنوان عکس های برتر گزینش شدند . قرار است که در یکی ازنشت های انجمن از این سه عکاس هنرمند تقدیر شود .

هدف از برگزاری این نمایشگاه ، نشان دادن جلوه های ویژه ی دماوند  و جلب توجه همگان به ارزش های زیبایی شناختی این کوه بود . انجمن ، از حدود دو سال پیش در تدارک برگزاری یک نمایشگاه عکس ویژه ی دماوند بود و علاوه بر اطلاع رسانی رو در رو  به کوه نوردان و عکاسان ، از یک سال پیش اقدام به خبررسانی در این مورد از طریق رسانه ها کرده بود .

لازم به ذکر است که انجمن از هفتم تا چهاردهم تیر نیز نمایشگاهی از عکس های دماوند ، در تالار آوینی فرهنگسرای بهمن برگزار کرده بود .

در نظر است که نمایشگاه های دیگری هم از عکس های دماوند برگزار شود . به همین دلیل ، از همه ی عکاسان و طبیعت دوستان درخواست می کنیم باز هم عکس هایی که نشان دهنده ی حالت های خاص دماوند باشد یا دماوند را از دورترین مسافت ها نشان دهد ، تهیه کنند و با ما تماس بگیرند .

/ 0 نظر / 6 بازدید