روز تالاب ها، و کوه نوردان...

او دکتر صفائیان، استاد اکولوژی دانشگاه مازندران و حر منصوری، از انجمن «دیده بان میانکاله» را به عنوان مهمانان این برنامه از سوی دفتر انجمن کوهنوردان ایران، شاخه ساری معرفی کرد و گفت: دکتر صفائیان درباره «تالاب سید محله» اسلاید هایی تهیه کرده بود که به مقایسه این تالاب از ده سال گذشته تا کنون پرداخته بود.

او ادامه داد: در برنامه «تالاب گمیشان» مطرح شد که مقامات مسئول و فرماندار باید ابتدا بدانند که تالاب چیست و بعد به حفاظت از آن بپردازند.

در ادامه برنامه، پس از انجام سخنرانی ها در کتابخانه «تالاب گمیشان» شرکت کنندکان در این برنامه، به همراه مدیر حفاظت محیط زیست گمیشان، برای بازدید از تالاب به تالاب گمیشان رفتند.

بقراط درباره برگزار کنندگان این برنامه گفت: انجمن حفاظت از کوهستان نکاء، انجمن دیده بان میانکاله و دفتر انجمن کوهنوردان ایران، شاخه ساری، ایلام و اسلامشهر برگزار کنندگان برنامه «تالاب گمیشان» بودند.

مسئول دفتر انجمن کوهنوردان ایران، شاخه ساری در پایان، تعداد شرکت کنندگان در این برنامه را 120 تا 140 نفر اعلام کرد و گفت: برنامه «تالا گمیشان» از ساعت 10 صبح تا 12.30 بعد از ظهر در کتابخانه تالاب برگزار شد و پس از آن نیز برای نامه بازدید از تالاب برگزار شد./

/ 3 نظر / 49 بازدید
saeed

سوالی که به ذهن شاید خیلی از ما ها رسیده با یه سوال سخت به روزم یادداشت های یک مرده www.saeed1722.blogfa.com

علی بیگی

درود دوست عزیز و گرامی وبلاگ بسیار زیبای دارید خوشهال میشم در صورت تمایل تبادل لینک داشته باشیم به نام (پارسوماش. علی بیگی)لطفا در صورت تمایل اعلام بفرماید تا با چه نامی لینکتون کنم با سپاس فراوان از شما دوست عزیز شاد باشید

ضرابیان

درهمین نزدیکی می توانستید دریک برنامه زیست محیطی شرکت کنید .جاروحنحال وسروصدا نداشت ولی توجه بسیاری را جلب کرد . چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است .