هشتاد و هشتمین نشست ماهانه ی انجمن

موضوع:بررسی حادثه های کوه نوردی سال ۸۸

مکان: خانه‌ی شهریاران جوان - آمفی تاتر شماره‌ی ۲
تهران- خیابان نجات اللهی، نبش ورشو
زمان: چهارشنبه ۲۹ اردی‌بهشت ۱۳۸۹ از ساعت ۱۷ تا ۲۰

انجمن تا کنون بررسی‌ها و پژوهش‌های چندی در مورد حادثه‌های کوه‌نوردی و گردآوری اطلاعات مربوطه داشته است. از چند ماه پیش هم با کمک دو نفر از کوه‌یاران کارشناس، در حال مستند سازی چندین حادثه‌ی کوه‌نوردی است که این پروژه به آرامی در حال پیش‌رفت است.

در سال ۸۸ چندین مورد حادثه‌ی کوه‌نوردی داشته‌ایم که متاسفانه چند‌تای آن‌ها به مرگ هم انجامیده است. در سه مورد از این رویدادهای تلخ، سه تن از کوه‌نوردان زبده و با تجربه‌ی کشور، درحادثه‌هایی به کام مرگ رفتند که به نظر می‌رسد کاملاً اجتناب پذیر بوده اند: مهدی اعتمادفر، عباس جعفری، فرشاد خلیلی خوشه مهر و شش  نفر از کارآموزانش.

در آستانه‌ی برگزاری نشست ماه اردی‌بهشت، خواهشمندیم نقطه نظرها، یادداشت‌ها و مقاله‌های خود را در این زمینه برای ما بفرستید و یا اگر شاهد حادثه‌ای بوده‌اید و مایلید در این نشست در مورد آن برای دیگران صحبت کنید،‌ با دفتر انجمن (تلفن ۶۶۷۱۲۲۴۳) و یا با عباس ثابتیان ۰۹۳۵۲۳۱۷۷۸۴ تماس بگیرید.

/ 1 نظر / 4 بازدید
رامین

سلام عزیزم خوبی؟ خوبم وب جالبی داری اگه با تبادل لینک موافقی منو با عنوان (جدیدترین اهنگهای رپ بیکلام و باکلام فاز بالا) لینک کن بعد هم توو نظرات بهم خبر بده تا من هم شما رو لینک کنم منتظر جوابت هستم ها حتما بیا پیشم