فراخوان نمايشگاه عكس دورنماهاي دماوند

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

انجمن كوه­‌نوردان ايران در نظر دارد در زمستان 1386 نمايشگاهي از عكس‌هاي دماوند برگزار كند. براي اين نمايشگاه، تاكيد بر اين است كه عكس‌ها جلوه­هاي ويژه­اي از اين كوه را نشان دهد، براي مثال:

 

·        عكس­هايي كه از دورترين مسافت­ها از دماوند گرفته شده (نشان اشراف دماوند بر سرزمين ايران)

·        عكس­هايي كه از نقطه­هاي كم­‌تر شناخته شده­ي دماوند گرفته شده

·        عكس­هايي كه جنبه­­هاي ويژه­اي از حيات جانوري، پوشش گياهي و عارضه­هاي زمين شناختي يا باستان شناختي منطقه­ي دماوند را نشان دهد.

مشخصات عكس­ها، مهلت ارسال آثار و سایر شرایط اعلام خواهد شد.

 

داوري عكس­ها بر عهده­ي تعدادي از عكاسان و كارشناسان برجسته خواهد بود، و به عكس­هاي برگزيده جايزه و لوح سپاس داده خواهد شد.

 

 

انجمن كوه­نوردان ايران

كانون تصويرگران كوهستان

محمد نوري

/ 2 نظر / 4 بازدید
فروشگاه تک زنگ

دوست خوب نادیده ام... سلام فروشگاه تک زنگ آغاز به کار کرد. این فروشگاه متعلق به خود شماست. همکاران ما در حال اضافه کردن محصولات جدید به فروشگاه هستند. اگر محصول خاصی مدنظر شماست به ما اطلاع دهید. فروش فوق العاده ما را از دست ندهید. در ضمن برای تبادل لینک رایگان(به مدت محدود) نیز کافی است تا کدهای موجود در صفحه لینکدونی فروشگاه را در قالب وبلاگ خود copy و paste کرده، سپس از قسمت تماس با ما به ما اطلاع دهید تا همکاران ما لینک شما را بیفزایند. *تا این لحظه بیش از شصت و پنج وبلاگ به ما پیوسته اند.* (راستی! همزمان با نیمه شعبان 7 شهریور یک سورپرایز فوق العاده برای وبلاگ هایی که تبادل لینک کنند، داریم...) آدرس فروشگاه: www. Takzang .ir خودتان آدرس را تایپ کنید یا اینکه فاصله های موجود در آدرس را بردارید