نشست روز ملی حمایت از رودخانه ها

گروه دوستداران محیط زیست دانشگاه شریف

دوشنبه‌‌‌‌‌‌ى آینده، سالن سبز دانشکده‌‌‌ى مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف میزبان نشست مهمی است که به مناسبت روز ملی حمایت از رودخانه ها، با همکاری مشترک گروه دوستداران محیط زیست شریف و انجمن کوه نوردان ایران، برگزار می شود.

 

ویژگی مهم این نشست، حضور همزمان جمعی از مسوولان و کارشناسان رده بالای مرتبط با وزارت نیرو، از جمله آقایان مهندس فروغی، علیرضا دائمی (مشاور معاون وزیر در امورمدیریت منابع آب و آبشناسی یونسکو)، هدایت فهمی (معاون دفتر برنامه‌ریزی کلان آب و آبفا)، مجید سیاری (معاون طرح و توسعه ى شرکت مدیریت منابع آب) و علی نورزاد (رییس دانشکده ى صنعت  آب و برق) و جمعی از صاحب‌نظران و کارشناسان شناخته شده‌ ی محیط زیستی ایران از جمله آقایان حمیدرضا خدابخشی، دکتر محمد مهدوی (استاد دانشگاه تهران)، محمد درویش (عضو هیات علمی موسسه ی تحقیقات جنگل ها و مراتع)، فاطمه ظفرنژاد (پژوهشگر حوزه ی آب)، عباس محمدی (مدیر گروه دیده بان کوهستان - فعال محیط زیست) و سرهت رسول (از کشور ترکیه) است.

 گروه دوستداران محیط زیست دانشگاه صنعتی شریف به عنوان میزبان این برنامه، از همه ی علاقه مندان دعوت می‌کند که در این نشست حضور به عمل آورند.

 امیدواریم که حضور پرشور علاقه مندان، در کنار گفتگوهای انجام شده توسط سخنرانان و پوشش رسانه ای، بتواند حرکت و نگاهی نو در مسائل مرتبط با آینده ی سدسازی و محیطزیست ایران را رقم بزند.

 زمان: دوشنبه اول خرداد، از ساعت 4 تا 8 بعد ازظهر

 مکان: تهران- دانشگاه صنعتی شریف، دانشکده ی مهندسی شیمی، سالن سبز


 

/ 2 نظر / 8 بازدید
Nasim

سلام عزیزم می دونی تو کل دنیا فقط یک دانشگاه وجود داره که هک رو بصورت تخصصی تدریس می کنه و مدرک بین المللی و معتبر ارائه می ده، و 100% هزینه بالایی داره ما با کمترین هزینه این امکان رو به شما میدیم که در اینترنت و از این دانشگاه لیسانس هک بگیرید :-x

s سیدرضا

به تازگی دولت بی‌ دل چین محصول جدید دیگری با نهایت بی‌ شرمی به بازار دنیا ارائه داده. آویز کلید و یا گردنبند‌های آویز پلاستیکی که حاوی محلولی خاص همراه با لاکپشت‌های نوزاد زنده هستند. که حیوان به مدت دو تا سه ماه میتواند در این فضای کوچک زنده بماند. لطفا از خریدن این محصول به طور جدی خوداری کنید تا این تجارت غیر انسانی‌ با شکست مواجه شود. واقعاً حالم بد شد از دلخراش بودن این محصول. تصویر در وبلاگ موجود است