در واگذاري هكتار‌ها زمين در لواسانات شوراي شهر دخيل بوده

ايسنا : عسگري نايب رييس كمسيون اصل نود مجلس : پرونده‌هاي زمين خواري كه در كميسيوناصل نود مورد بررسي قرار گرفته‌اند مربوط به شهرهاي كرمان، عسلويه، دماوند، تهران،لواسانات، بزرگراه تهران ـ شمال و ... است كه افراد دانه درشت و دانه كوچك از جملهبرخي از نمايندگا‌ن دور قبل در آن دخالت داشته‌اند .

در بزرگراه تهران ـ شمال حجم بالايي اززمين‌ها بنا به مصوبات دولت‌هاي قبلي به عنوان آورده دولت قرار گرفته تا در آنهاويلا‌سازي شود و پول ساخت بزرگراه درآيد كه با پيگيري‌هايي كه ما انجام داديم،دكتر احمدي‌نژاد دستور توقف آن را داد . <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

وي با بيان اين‌كه از دستگاه قضايي استان خراسان رضوي براي برخورد با زمين‌خواري راضي هستيم، خاطرنشان كرد: در بعضي از شهر‌ها از جمله تهران اين برخورد فعال نبودهاست .

عسگري با اشاره به اين‌كه حجم اين پرونده بالاست و تنها ما به عنوان كميسيون در رسيدگي به آن دخيل نيستيم يادآور شد: سازمان بازرسي و ديوان محاسبات گزارش جامع خوبي در اين رابطه داده‌اند. برداشت ما اين است كه براي حل اين موضوع بايد در مواردي قوانين اصلاح شود، در كاربري‌ها تجديدنظر شود و فعاليت‌ تعاوني‌هاي مسكوني وزارتخانه‌ها نيز مورد تجديدنظر قرار گيرد .

در واگذاري هكتار‌ها زمين در لواسانات شوراي شهر دخيل بوده

مجري طرح آزادراه تهران ـ شمال : بنياد مستضعفان و جانبازان براي سرمايه‌گذاري در پروژه تهران ـ شمال بيش از 32ميليون مترمربع زمين در نقاط مختلف كشور از وزارت راه و ترابري گرفته است.

/ 0 نظر / 3 بازدید