آخرین بقایای طبیعت بکر، در تصرف ساخت و سازگرایان

طبیعت کشور از هر سو در معرض تجاوز ساخت و سازگرایان است؛ پروژه های راه سازی، سد سازی، شهرک سازی،و... بی آن که کم ترین توجهی به محیط زیست داشته باشند.

برداشت شن و ماسه، برای این پروژه ها نیز بخش دیگری از عملیات تخریب طبیعت کشور است که اثرات آن را در کنار تمام رودخانه ها، در ساحل ها، کوه ها، و حتی بکر ترین منطقه های «حفاظت شده» (؟!) هم می توان دید. گزارشی از عملیات برداشت شن و ماسه و طرح ساخت استادیوم فوتبال در جزیره ی چراغ پشتان انزلی (در حریم تالاب انزلی) را در اعتمادبخوانید.

/ 1 نظر / 4 بازدید
سحر

سلام روز زيباي پاييزي ات بخير باشه...وب قشنگي داري...من خيلي خوشم اومد ميخوام بازم بيام اينجا...راستي تا يادم نرفته من يه سري لينك در مورد روانشناسي چهره كه خصوصيات افراد از روي چهره قابل تشخيصه و نيز مستند مرگهاي واقعي كه خيلي جالب رو تو وبلاگم قرار دادم .... من خودم از اينكه تونستم بالاخره اين لينك هارو با كمك دوست جونام براي شما هم بزارم خيلي خوشحالم ..راستي يه سري مطالب جالب هم دارم با موضوعيت مختلف. كه اين سري من تو را به کسی هدیه می دهم که از من عاشق تر باشد و از من برای تو مهربان تر. من تو را به کسی هدیه می دهم که صدای تو را ....نشد بقیه شو بیا تو وبلاگم بخون..راستی من خيلي دوست دارم دوستاي خوبي براي هم باشيم و به هم سربزنيم ...پس منتظرتم زود بيا[خداحافظ][گل]