فراخوان به مناسبت روز زمين پاك(دوم ارديبهشت)

اداره‌ي حفاظت از محيط‌زيست شميرانات از سازمان‌هاي مردم‌نهاد زيست‌محيطي دعوت‌كرده است تا به منظور گرامي‌داشت روز زمين پاك، در روز دوم ارديبهشت در مصلاي لشگرك حضور يابند.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

يكي از هدف‌هاي اين گردهمايي، پاك‌سازي اطراف درياچه‌ي سد لتيان و حاشيه‌ي جاجرود اعلام شده است. گروه ديده‌بان كوهستان (دكا) از دوستان سبزانديش تهراني دعوت مي‌كند در اين گردهمايي شركت كنند.

دكا، در برنامه‌اي ديگر به تاريخ جمعه 7/2/86 با جمعي از كوه‌نوردان و طبيعت دوستان به پاك‌سازي اطراف درياچه‌ي سد لتيان خواهد پرداخت. از همه‌‌ي دوستان درخواست مي‌كنيم براي شركت در اين برنامه، با ما تماس بگيرند.

پيشنهاد به دوستان شهرستاني

از همه‌‌ي اعضاي انجمن كوه‌نوردان ايران در شهرستان‌ها درخواست مي‌كنيم تا براي يكي از جمعه‌هاي نزديك به دوم ارديبهشت، به سازماندهي برنامه‌هاي پاك‌سازي، و آموزش چهره‌به چهره در مسيرهاي كوهستاني يا نقاط ديگر اقدام كنند. فرستادن مقاله، گزارش و خبرهايي به مناسبت روز زمين پاك براي رسانه‌ها، مي‌تواند از ديگر كارهاي دوستان باشد.

ما را از برنامه‌هاي خود مطلع سازيد، و با پيشنهادهايتان راهنمايي‌مان كنيد.

/ 2 نظر / 4 بازدید
ايرج شهبازی دستجرده

به امید آزادی و دمکراسی احمدی نژاد در جمع مردم مرو دشت اعلام کرد هفته آینده سد سیوند با حضور خودم آبگیری می شود! از همین رو ، ما ، جمعی از دوستداران فرهنگ و تمدن ایران برآنیم تجمع اعتراض آمیزی را روز شنبه ، ۱/۲/۱۳۸۶ ساعت ۱۰ صبح برابر سازمان میراث فرهنگی برگزار کنیم و در این راه دست تمامی هم وطنان عزیز را می فشاریم . زیرا که معتقدیم، فردا برای نجات یادگارهای تاریخی این مرز و بوم بسیار دیر است . شنبه فراموش نشود.